Wyniki – archiwum

II EDYCJA – 1-2 grudnia 2018:
Kategorie wiekowe:

JUNIOR MŁODSZY (chłopcy 2002-2003):
1. Wisła Płock
2. Iskra Bydgoszcz
3. Anilana Łódź
4. Agrykola Warszawa
5. AZS AWF Warszawa
6. Victoria Piaseczno
7. Wilanowia Warszawa
8. Junak Włocławek

drużyna 1 drużyna 2 wynik karne kategoria grupa
Iskra Bydgoszcz Agrykola Warszawa 27 15   junior młodszy A
Victoria Piaseczno AZS AWF Warszawa 15 15   junior młodszy A
Iskra Bydgoszcz Victoria Piaseczno 25 18   junior młodszy A
Agrykola Warszawa AZS AWF Warszawa 19 14   junior młodszy A
Iskra Bydgoszcz AZS AWF Warszawa 12 9   junior młodszy A
Agrykola Warszawa Victoria Piaseczno 13 10   junior młodszy A
Wilanowia Anilana Łódź 17 18   junior młodszy B
Wisła Płock Junak Włocławek 31 14   junior młodszy B
Wisła Płock Anilana Łódź 19 14   junior młodszy B
Wilanowia Warszawa Junak Włocławek 14 15   junior młodszy B
Junak Włocławek Anilana Łódź 15 33   junior młodszy B
Wisła Płock Wilanowia Warszawa 21 17   junior młodszy B
Junak Włocławek Victoria Piaseczno 14 17   junior młodszy 5-8
AZS AWF Warszawa Wilanowia Warszawa 14 13   junior młodszy 5-8
Junak Włocławek Wilanowia Warszawa 13 24   junior młodszy o miejsce 7.
AZS AWF Warszawa Victoria Piaseczno 23 8   junior młodszy o miejsce 5.
Iskra Bydgoszcz Anilana Łódź 12 12 3:2 junior młodszy 1-4
Wisła Płock Agrykola Warszawa 24 17   junior młodszy 1-4
Anilana Łódź Agrykola Warszawa 21 10   junior młodszy o miejsce 3.
Wisła Płock Iskra Bydgoszcz 21 16   junior młodszy finał

 

  Grupa A punkty mecze wygrane mecze przegrane remisy bilans bramek bramki zdobyte bramki stracone
1 Iskra Bydgoszcz 6 3 0 0 22 64 42
2 Agrykola Warszawa 4 2 1 0 -4 47 51
3 AZS AWF Warszawa 1 0 2 1 -8 38 46
4 Victoria Piaseczno 1 0 2 1 -10 43 53
                 
                 
  Grupa B punkty mecze wygrane mecze przegrane remisy bilans bramek bramki zdobyte bramki stracone
1 Wisła Płock 6 3 0 0 26 71 45
2 Anilana Łódź 4 2 1 0 14 65 51
3 Junak Włocławek 2 1 2 0 -34 44 78
4 Wilanowia Warszawa 0 0 3 0 -6 48 54

Kategoria wiekowa MŁODZIK (chłopcy 2004-2005)
1. Wisła Płock
2. Agrykola Warszawa
3. MKS PM MPEC Tarnów
4. ROKiS Radzymin
5. Szczypiorniak Lesznowola
6. Włókniarz Konstantynów Łódzki
7. Iskra Bydgoszcz
8. Wilanowia Warszawa
9. Agrykola II Warszawa
10. Victoria Piaseczno
11. Iskra II Bydgoszcz
12. AZS AWF Warszawa
13. Orzeł Opole
14. Łukovia Łuków
15. Sprint Ulan-Majorat
16. Pogoń SP 5 Siedlce

drużyna 1 drużyna 2 wynik kategoria grupa
Szczypiorniak Lesznowola Iskra II Bydgoszcz 27 13 młodzik A
Agrykola I Warszawa MKS SP5 Pogon Siedlce 41 1 młodzik A
Szczypiorniak Lesznowola MKS SP5 Pogon Siedlce 37 11 młodzik A
Szczypiorniak Lesznowola Agrykola I Warszawa 13 23 młodzik A
MKS SP5 Pogon Siedlce Iskra II Bydgoszcz 8 27 młodzik A
Agrykola I Warszawa Iskra II Bydgoszcz 36 6 młodzik A
Iskra I Bydgoszcz Agrykola II Warszawa 18 15 młodzik B
Iskra I Bydgoszcz ROKiS Radzymin 14 20 młodzik B
Agrykola II Warszawa Łukovia Łuków 19 14 młodzik B
Iskra I Bydgoszcz Łukovia Łuków 19 4 młodzik B
Agrykola II Warszawa ROKiS Radzymin 13 17 młodzik B
ROKiS Radzymin Łukovia Łuków     młodzik B
AZS AWF Warszawa Sprint Ulan-Majorat 20 12 młodzik C
AZS AWF Warszawa Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 19 młodzik C
MKS PM MPEC Tarnów Sprint Ulan-Majorat 22 16 młodzik C
Włókniarz Konstantynów Łódzki MKS PM MPEC Tarnów 15 20 młodzik C
AZS AWF Warszawa MKS PM MPEC Tarnów 16 27 młodzik C
Włókniarz Konstantynów Łódzki Sprint Ulan-Majorat 23 14 młodzik C
Victoria Piaseczno Wilanowia Warszawa 7 14 młodzik D
Orzeł Opole Wisła Płock 14 21 młodzik D
Wilanowia Warszawa Wisła Płock 17 24 młodzik D
Wilanowia Warszawa Orzeł Opole 16 12 młodzik D
Victoria Piaseczno Wisła Płock 8 15 młodzik D
Victoria Piaseczno Orzeł Opole 9 8 młodzik D
MKS SP5 Pogon Siedlce Łukovia Łuków 6 26 młodzik 13-16
Orzeł Opole Sprint Ulan-Majorat 21 9 młodzik 13-16
Iskra II Bydgoszcz Agrykola II Warszawa 4 26 młodzik 9-12
AZS AWF Warszawa Victoria Piaseczno 12 15 młodzik 9-12
Szczypiorniak Lesznowola Iskra I Bydgoszcz 16 14 młodzik 5-8
Włókniarz Konstantynów Łódzki Wilanowia Warszawa 18 16 młodzik 5-8
Agrykola I Warszawa ROKiS Radzymin 22 6 młodzik 1-4
MKS PM MPEC Tarnów Wisła Płock 19 24 młodzik 1-4
MKS SP5 Pogon Siedlce Sprint Ulan-Majorat 8 23 młodzik o 15. miejsce
Orzeł Opole Łukovia Łuków 23 7 młodzik o 13. miejsce
AZS AWF Warszawa Iskra II Bydgoszcz 11 12 młodzik o 11. miejsce
Agrykola II Warszawa Victoria Piaseczno 11 10 młodzik o 9. miejsce
Iskra I Bydgoszcz Wilanowia Warszawa 16 12 młodzik o miejsce 7.
Włókniarz Konstantynów Łódzki Szczypiorniak Lesznowola 16 17 młodzik o miejsce 5.
ROKiS Radzymin MKS PM MPEC Tarnów 14 17 młodzik o miejsce 3.
Agrykola I Warszawa Wisła Płock 15 16 młodzik finał
  Grupa A punkty mecze wygrane mecze przegrane remisy bilans bramek bramki zdobyte bramki stracone
1 Agrykola I Warszawa 6 3 0 0 78 100 22
2 Szczypiorniak Lesznowola 4 2 1 0 33 110 77
3 Iskra II Bydgoszcz 2 1 2 0 -25 46 71
4 MKS SP5 Pogon Siedlce 0 0 3 0 -85 20 105
                 
  Grupa B punkty mecze wygrane mecze przegrane remisy bilans bramek bramki zdobyte bramki stracone
1 ROKiS Radzymin 6 3 0 0 10 37 27
2 Iskra I Bydgoszcz 4 2 1 0 12 51 39
3 Agrykola II Warszawa 2 1 2 0 -2 47 49
4 Łukovia Łuków 0 0 3 0 -20 18 38
                 
  Grupa C punkty mecze wygrane mecze przegrane remisy bilans bramek bramki zdobyte bramki stracone
1 MKS PM MPEC Tarnów 6 3 0 0 22 69 47
2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 4 2 1 0 14 57 43
3 AZS AWF Warszawa 2 1 2 0 -13 45 58
4 Sprint Ulan-Majorat 0 0 3 0 -23 42 65
                 
  Grupa D punkty mecze wygrane mecze przegrane remisy bilans bramek bramki zdobyte bramki stracone
1 Wisła Płock 6 3 0 0 21 60 39
2 Wilanowia Warszawa 4 2 1 0 4 47 43
3 Victoria Piaseczno 2 1 2 0 -13 24 37
4 Orzeł Opole 0 0 3 0 -11 34 45

Kategoria wiekowa DZIEWCZYNKI 2006-2007
1. Junak Włocławek
2. Jedynka Łuków
3. UKS Dwójka Małkinia
4. Wilanowia II Warszawa
5. UKS 50 Białystok
6. UKS Zielonka
7. MKS Lublin
8. Wilanowia I Warszawa

drużyna 1 drużyna 2 wynik kategoria wiekowa grupa
Wilanowia I Warszawa UKS Dwójka Małkinia 3 9 dziewczynki 2006-2007 A
Wilanowia II Warszawa UKS Zielonka 11 10 dziewczynki 2006-2007 B
Junak Włocławek MKS Lublin 14 5 dziewczynki 2006-2007 A
Jedynka Łuków UKS 50 Białystok 13 8 dziewczynki 2006-2007 B
Wilanowia I Warszawa MKS Lublin 5 11 dziewczynki 2006-2007 A
UKS Zielonka Jedynka Łuków 3 12 dziewczynki 2006-2007 B
MKS Lublin UKS Dwójka Małkinia 5 12 dziewczynki 2006-2007 B
Wilanowia II Warszawa Jedynka Łuków 7 15 dziewczynki 2006-2007 B
Junak Włocławek UKS Dwójka Małkinia 6 6 dziewczynki 2006-2007 A
UKS Zielonka UKS 50 Białystok 6 7 dziewczynki 2006-2007 A
Wilanowia I Warszawa Junak Włocławek 2 22 dziewczynki 2006-2007 A
Wilanowia II Warszawa UKS 50 Białystok 14 10 dziewczynki 2006-2007 B
MKS Lublin UKS Zielonka 5 14 dziewczynki 2006-2007 5-8
Wilanowia I Warszawa UKS 50 Białystok 3 14 dziewczynki 2006-2007 5-8
Junak Włocławek Wilanowia II Warszawa 6 5 dziewczynki 2006-2007 1-4
Jedynka Łuków UKS Dwójka Małkinia 7 5 dziewczynki 2006-2007 1-4
MKS Lublin Wilanowia I Warszawa 8 3 dziewczynki 2006-2007 o miejsce 7.
UKS Zielonka UKS 50 Białystok 7 8 dziewczynki 2006-2007 o miejsce 5.
Wilanowia II Warszawa UKS Dwójka Małkinia 3 9 dziewczynki 2006-2007 o miejsce 3.
Junak Włocławek Jedynka Łuków 12 6 dziewczynki 2006-2007 finał
  Grupa A punkty mecze wygrane mecze przegrane remisy bilans bramek bramki zdobyte bramki stracone
1 Junak Włocławek 5 2 0 1 29 42 13
2 UKS Dwójka Małkinia 5 2 0 1 13 27 14
3 MKS Lublin 2 1 2 0 -10 21 31
4 Wilanowia I Warszawa 1 0 2 1 -18 10 28
                 
                 
  Grupa B punkty mecze wygrane mecze przegrane remisy bilans bramek bramki zdobyte bramki stracone
1 Jedynka Łuków 6 3 0 0 22 40 18
2 Wilanowia II Warszawa 4 2 1 0 -3 32 35
3 UKS 50 Białystok 2 1 2 0 -8 25 33
4 UKS Zielonka 0 0 3 0 -11 19 30

Kategoria wiekowa CHŁOPCY 2006-2007

  Grupa chłopcy 2006-2007 punkty mecze wygrane mecze przegrane remisy bilans bramek bramki zdobyte bramki stracone
                 
1 Agrykola Warszawa 8 4 0 0 48 80 32
2 MKS PM MPEC Tarnów 6 3 1 0 46 79 33
3 Jedynka Łuków 4 2 2 0 15 60 45
4 Orlik Świebodzin 2 1 3 0 -22 45 67
5 Szczypiorniak Lesznowola 0 0 4 0 -87 15 102
drużyna 1 drużyna 2 wynik kategoria wiekowa
AZS AWF Warszawa Sprint Ulan-Majorat :   młodzik
Agrykola Warszawa Orlik Świebodzin 21 9 chłopcy 2006-2007
Jedynka Łuków MKS PM MPEC Tarnów 9 16 chłopcy 2006-2007
Szczypiorniak Lesznowola Orlik Świebodzin 4 21 chłopcy 2006-2007
Agrykola Warszawa MKS PM MPEC Tarnów 14 7 chłopcy 2006-2007
Szczypiorniak Lesznowola Jedynka Łuków 6 22 chłopcy 2006-2007
Jedynka Łuków Orlik Świebodzin 17 6 chłopcy 2006-2007
Szczypiorniak Lesznowola MKS PM MPEC Tarnów 1 31 chłopcy 2006-2007
Jedynka Łuków Agrykola Warszawa 12 17 chłopcy 2006-2007
MKS PM MPEC Tarnów Orlik Świebodzin 25 9 chłopcy 2006-2007
Szczypiorniak Lesznowola Agrykola Warszawa 4 28 chłopcy 2006-2007

Kategoria wiekowa DZIEWCZYNKI 2007-2008

  Grupa dziewczynki 2008-2009 punkty mecze wygrane mecze przegrane remisy bilans bramek bramki zdobyte bramki stracone
1 Junak Włocławek 6 3 1 0 14 40 26
2 UKS Dwójka Małkinia 4 2 2 0 4 27 23
3 UKS Rusiec 2 1 3 0 -18 18 36

 

 

 

 

drużyna 1 drużyna 2 wynik kategoria wiekowa
UKS Rusiec UKS Dwójka Małkinia 3 7 dziewczynki 2008-2009
UKS Rusiec Junak Włocławek 5 12 dziewczynki 2008-2009
UKS Dwójka Małkinia Junak Włocławek 10 8 dziewczynki 2008-2009
UKS Rusiec UKS Dwójka Małkinia 5 4 dziewczynki 2008-2009
UKS Rusiec Junak Włocławek 5 13 dziewczynki 2008-2009
UKS Dwójka Małkinia Junak Włocławek 6 7 dziewczynki 2008-2009

Kategoria wiekowa CHŁOPCY 2008-2009
1. MDK Bartoszyce
2. MKS MOSiR Kętrzyn
3. Wilanowia Warszawa
4. UKS Rusiec
5. UKS 50 Białystok
6. Orlik Świebodzin
7. Junak Włocławek
8. Szczypiorniak Lesznowola

 

 

 

drużyna 1 drużyna 2 wynik kategoria wiekowa grupa
Szczypiorniak Lesznowola UKS Rusiec 5 10 chłopcy 2008-2009 A
Szczypiorniak Lesznowola Junak Włocławek 2 6 chłopcy 2008-2009 A
UKS Rusiec MKS MOSiR Kętrzyn 6 13 chłopcy 2008-2009 A
MDK Bartoszyce UKS 50 Białystok 11 5 chłopcy 2008-2009 B
Wilanowia Warszawa Orlik Świebodzin 11 1 chłopcy 2008-2009 B
Szczypiorniak Lesznowola MKS MOSiR Kętrzyn 5 12 chłopcy 2008-2009 A
UKS Rusiec Junak Włocławek 7 3 chłopcy 2008-2009 A
MDK Bartoszyce WIlanowia Warszawa 13 10 chłopcy 2008-2009 B
Orlik Świebodzin UKS 50 Białystok 7 10 chłopcy 2008-2009 B
Junak Włocławek MKS MOSiR Kętrzyn 7 20 chłopcy 2008-2009 A
Orlik Świebodzin MDK Bartoszyce 5 23 chłopcy 2008-2009 B
Wilanowia Warszawa UKS 50 Białystok 9 8 chłopcy 2008-2009 B
Szczypiorniak Lesznowola UKS 50 Białystok 0 10 chłopcy 2008-2009 5-8
Junak Włocławek Orlik Świebodzin 4 9 chłopcy 2008-2009 5-8
Junak Włocławek Szczypiorniak Lesznowola 10 0 chłopcy 2008-2009 o miejsce 7.
UKS 50 Białystok Orlik Świebodzin 8 0 chłopcy 2008-2009 o miejsce 5.
MKS MOSiR Kętrzyn Wilanowia Warszawa 7 6 chłopcy 2008-2009 1-4
MDK Bartoszyce UKS Rusiec 20 3 chłopcy 2008-2009 1-4
Wilanowia Warszawa UKS Rusiec 18 7 chłopcy 2008-2009 o miejsce 3.
MDK Bartoszyce MKS MOSiR Kętrzyn 13 9 chłopcy 2008-2009 finał

 

 

 

 

  Grupa A punkty mecze wygrane mecze przegrane remisy bilans bramek bramki zdobyte bramki stracone
1 MKS MOSiR Kętrzyn 6 3 0 0 27 45 18
2 UKS Rusiec 4 2 1 0 2 23 21
3 Junak Włocławek 2 1 2 0 -13 16 29
4 Szczypiorniak Lesznowola 0 0 3 0 -16 12 28
                 
                 
  Grupa B punkty mecze wygrane mecze przegrane remisy bilans bramek bramki zdobyte bramki stracone
1 MDK Bartoszyce 6 3 0 0 27 47 20
2 Wilanowia Warszawa 4 2 1 0 22 44 22
3 UKS 50 Białystok 2 1 2 0 -4 23 27
4 Orlik Świebodzin 0 0 3 0 -31 13 44

 

 

I EDYCJA – 2-3 grudnia 2017:
W turnieju wystąpiło 12 drużyn w kategorii młodzik (chłopcy):


Agrykola I Warszawa
Agrykola II Warszawa

Anilana Łódź

Czarni Olecko

Iskra I Bydgoszcz
Iskra II Bydgoszcz

MKS PM MPEC Tarnów

SPR Łukovia Łuków

Sprint Ulan-Majorat

Szczypiorniak Lesznowola

Victoria Piaseczno

Włókniarz Konstantynów Łódzki

Mecz o 1 miejsce
UKS Anilana ŁódźUKS Iskra Bydgoszcz 6:5
Mecz o 3 miejsce
Agrykola piłka ręczna (I) – Agrykola piłka ręczna (II) 16:9
Mecz o 5 miejsce
MKS PM MPEC Tarnów – UKS Iskra Bydgoszcz (II) 12:7
Mecz o 7 miejsce
KS Victoria PiasecznoKKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki10:8
Mecz o 9 miejsce
MLKS Czarni OleckoSPR Łukovia Łuków 9:6
Mecz o 11 miejsce
Sprint Ulan-Majorat – UKS Szczypiorniak Lesznowola 10:8

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ
Grupa A

SZCZYPIORNIAK – ISKRA II 5:14
AGRYKOLA II – ANILANA 11:15
WŁÓKNIARZ – ŁUKOVIA 20:6
SZCZYPIORNIAK – AGRYKOLA II 6:15
ISKRA II – WŁÓKNIARZ 13:6
ANILANA – ŁUKOVIA 20:4
SZCZYPIORNIAK – ANILANA 0:18
WŁÓKNIARZ – AGRYKOLA II 5:9
ISKRA II – ŁUKOVIA 13:9
AGRYKOLA II – ŁUKOVIA 13:6
ISKRA II – ANILANA 5:12
SZCZYPIORNIAK – WŁÓKNIARZ 5:9
ISKRA II – AGRYKOLA II 5:6
SZCZYPIORNIAK – ŁUKOVIA 4:9
ANILANA – WŁÓKNIARZ 15:3

Grupa B
ISKRA I – VICTORIA 14:6
AGRYKOLA I – SPRINT 12:6
CZARNI – MKS MPEC PM 6:12
ISKRA I – AGRYKOLA I 10:5
CZARNI – VICTORIA 4:14
SPRINT – MKS MPEC PM 8:16
ISKRA I – SPRINT 15:6
CZARNI – AGRYKOLA I 3:20
VICTORIA – MKS MPEC PM 9:14
VICTORIA – SPRINT 12:10
AGRYKOLA I – MKS MPEC PM 15:13
ISKRA I – CZARNI 16:2
VICTORIA – AGRYKOLA I 10:10
ISKRA I – MKS MPEC PM 15:13
SPRINT – CZARNI 8:8 po karnych 2:4